FURNITURE / Sofas / Sofa 10123179

nr 1012 3179

SOFA

late 19th century, length: 147 cm,

sent 1800-tal, längd: 147 cm

Condition: slitage

SEK 600

Monday January 18 2016
at 20:40:21